Meet Frank Bold

Přečti si příběhy našich právníků. Podívej se do zákulisí naší práce.

Podívej se, koho teď hledáme

Poznej naše právničky a právníky

Tomasz Heczko je vedoucím týmu zaměřeného na obchodní právo, právo nemovitostí a řešení obchodních sporů. Do Frank Bold Advokáti před více než rokem přestoupil z mezinárodní advokátní kanceláře působící v rámci tzv. velké čtyřky. 

Jan kromě práv vystudoval městské inženýrství, takže využívá i své znalosti ze stavebnictví a urbanismu. Díky řešení právních problémů klientů se v osobním životě naučil přistupovat k věcem víc přímočaře.

Pro advokátku Lenku Hlaváčovou je právo životního prostředí už delší dobu srdcové téma. V posledním roce se jí navíc naskytla unikátní příležitost zapojit se do řešení kauzy Bečva.

Jiří je dlouholetý advokát a partner ve Frank Bold Advokáti. Pomáhá městům vytvořit smysluplné územní plány a zásady spolupráce s investory, obhajuje větrné elektrárny, které v Česku čelí systémovým obstrukcím.

Do Frank Bold přivedla Lucii Poláčkou zajímavá témata s přesahem ještě jako stážistku. Dnes je třetím rokem koncipientkou a před sebou advokátní zkoušky. Jaká byla cesta od stáže k současné pozici, co jí stáž dala?

Z dětského hřiště na byznys meeting: Pomáhám měnit Moravskoslezský region

Cesta Hany Sotoniakové dobře ukazuje rozmanitost práce ve Frank Bold. Z mladé stážistky se nejdřív stala právnička neziskového týmu, která se vypracovala až na vedoucí advokátního týmu.

Rozhovor: Advokát má svobodu držet se svých hodnot

Anna Francová je partnerkou ve Frank Bold Advokáti. Dlouhodobě se profiluje v tématu, o kterém během studií vlastně vůbec neuvažovala, a sice v energetickém právu.

Advokát nemusí jít přes mrtvoly. Lidský přístup k právu předávám i studentům

Ve Frank Bold Advokáti oslaví Martin Kornel brzy pět let. Dlouhou dobu vedl jeden z právních týmů, který roste a hledá posilu, dnes se víc soustředí na expertní advokátní práci.

Náš tým v médiích: rozhovory a podcasty

Sleduj nás na Instagramu

Čím žijeme. S našimi právníky o jejich práci

Potřebujeme Bold Future

S CEO Frank Bold Pavlem Francem o šanci být u velkých změn odehrávajících se ve světové ekonomice, udržitelnosti a Frank Bold.

Konec uhlí jako dobrá zpráva pro klima i ekonomická příležitost

O obnovitelných zdrojích energie, proměně energetiky a smyslu v práci s Laurou Otýpkovou z veřejně prospěšného týmu Frank Bold.

Chceš u nás pracovat?

Podívej se, koho právě teď hledáme do týmu.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492