Otevřená pracovní pozice

Chci být koncipient/ka ve Frank Bold Advokáti

Láká tě soukromé nebo veřejné právo? Rozšiřujeme naše týmy a hledáme skvělé začínající právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla dopad! Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Pojď do toho s námi, přidej se do advokátního týmu Frank Bold!

Kdo jsme a co děláme?

V našich advokátních týmech rádi pracujeme na tom, co nás baví a co nám dává smysl. Dáváme si ambiciózní cíle a když se do něčeho pustíme, jen tak to nevzdáme. Chceme našim klientům – lidem, firmám i institucím – přinášet konstruktivní a užitečná řešení. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda.

Přečti si víc na našem blogu!

Jsi náš člověk, když

 • baví tě připravovat skvělou právní argumentaci, chceš se pustit do jednání s klienty i protistranou a hájit případy u soudu,
 • chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci,
 • máš za sebou alespoň 1 rok relevantní praxe během studia.

Hledáme koncipientské posily do našich advokátních týmů. Ať už tíhneš k soukromému nebo veřejnému právu, společně najdeme to nejlepší uplatnění pro tvůj potenciál a prostor pro další růst.

Co se můžeš ve Frank Bold naučit?

 • Psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články.
 • Jednat s klienty, dobře je zastupovat a pomáhat jim ke konstruktivním řešením.
 • Profesionálně komunikovat – vystupovat v médiích nebo školit a přednášet (na webinářích, konferencích i týmových poradách).
 • Mentorovat, vést stážisty a časem juniorní kolegy.

Najdeš u nás taky …

 • pracovní místo v Brně nebo Ostravě,
 • silný etický kodex, přátelské prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova,
 • nástupní mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 27.000 – 41.000 Kč, odměny za skvělý výkon a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování, Cafeterii, 5 týdnu dovolené nebo třeba dog friendly office.

Je to ta správná příležitost pro tebe? Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis skrze formulář níže. Ozveme se ti zpět.

… Stále váháš, jestli je to výzva pro tebe?

Co děláme a do čeho se u nás můžeš pustit?

Máme široký záběr, věnujeme se případům napříč oblastmi práva (pouze s trestním právem se u nás setkáš jen okrajově). Například …

 • Stáli jsme u zrodu řady inovativních projektů a pomáhali ve všech fázích jejich životního cyklu – od nápadu, přes uvedení na trh, až po vstup investora. Pomohli jsme na svět první české virtuální elektrárně se zelenou elektřinou, vytvořili jsme právní modely pro první projekty carsharingu a bikesharingu v ČR. Významně se věnujeme tzv. developerským smlouvám, které uzavírají města a developeři při budoucí výstavbě, stáli jsme u zrodu mnoha zásad a metodik spolupráce těch největších i menších měst s investory, které jsou předpokladem takových smluv.
 • Pomohli jsme úspěšným akvizicím řady velkých projektů v oblasti obnovitelných zdrojů. Stáli jsme u vzniku prvního kolektivního systému pro recyklaci solárních panelů, založeného provozovateli fotovoltaických elektráren. Vymýšlíme provozní modely městských solárních elektráren, zasmluvňujeme lokální distribuční soustavy a věnujeme se komunitní energetice
 • Úspěšně hájíme jednotlivce, firmy i komunity před zásahy státních orgánů. U Nejvyššího správního soudu, který přezkoumává úřední postupy, jsme byli už víc než dvěstěkrát. Jsme nejúspěšnější českou advokátní kanceláří na přezkumy nezákonností v územních plánech. Řadu sporů se nám daří ukončit mimosoudní dohodou a ušetřit tak klientům čas i peníze.

Těšíme se na tvoji přihlášku!

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 773 748 284