Otevřená pracovní pozice

Koncipient / koncipientka ve Frank Bold Advokáti

Posilujeme náš tým zaměřený na stavební právo, územní plánování a právo životního prostředí. Do Brna hledáme skvělé právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla pozitivní dopad. Nastartuj svou kariéru smysluplně v advokátním týmu Frank Bold.
Co se můžeš ve Frank Bold Advokáti naučit?

Psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články. Jednat s klienty, dobře je zastupovat a pomáhat jim ke konstruktivním a dobrým řešením. Profesionálně komunikovat – školit a přednášet (na webinářích, konferencích i týmových poradách) nebo třeba vystupovat v médiích. Mentorovat a vést stážisty a časem juniorní kolegy.

Jsi to ty, koho uvítáme v našem týmu?
  • Máš za sebou alespoň 1 rok relevantní právní praxe buď během studia, nebo po škole.

  • Baví tě a jde ti právní psaní a právní argumentace, chceš jednat s klienty i protistranou, hájit případy u soudu, umíš přesvědčit.
  • Chceš  pro klienty odvádět tu nejlepší práci, pracovat na sobě a expertně u nás růst.
  • Zvládneš dobře fungovat v rámci nastavených procesů, pracovat s rychlými deadliny a nevzdáš se, i když případ nejde zrovna lehce.

Najdeš u nás dále …

  • Pracovní místo v centru Brna, v Otevřené zahradě.
  • Smysluplnou práci na ambiciózních případech a projektech, silný etický kodex.

  • Tým, který táhne za jeden provaz a jde mu o výsledek. Očekáváme plné nasazení každého v týmu. Přesčasy ale u nás nejsou standardem. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova.

  • Nástupní mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení 32.000 – 41.000 Kč, odměny za skvělý výkon a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování, Cafeterii, 5 týdnu dovolené nebo třeba dog friendly office.

Oceňujeme skvělou práci a chceme, aby naši členové týmu dlouhodobě expertně rostli. Stojíme o dlouhodobou spolupráci, takže když nám to společně půjde, budeme s tebou rádi počítat i po složení advokátních zkoušek.

Zajímají tě konkrétní příklady práce, do které se můžeš zapojit?

→  Přečti si více o práci našich advokátů na našem blogu. O agendě konkrétního týmu, který posilujeme, se víc dočteš v článku s Václavem Dudou, Jiřím Nezhybou nebo Janem Slezákem.

Těšíme se na tvoji přihlášku!

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to příležitost pro tebe?

Abychom tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 773 748 284