Publikováno 13. 5. 2021, Autor: Jana Kravčíková

7 důvodů, proč být Frank Bold Advokátem nebo Advokátkou

Advokacie je náročné povolání. Termíny, klienti, vyjednávání, soudy. Věci běží v rychlém tempu. Některé případy jsou komplikované právně, jiné lidsky. Přitom všem je potřeba dokázat si pořád budovat expertízu a udržet výbornou kvalitu práce, dobrý styl a etiku. Člověk ale na oplátku expertně a lidsky roste nebývalým tempem.

Proč nám dává advokacie smysl a proč se přidat do našeho týmu?

1. Jsme smělí a pořád se učíme
Ve Frank Bold se dostaneš k progresivním tématům a velkým kauzám, změnám legislativy a případům zakončeným precedentním rozhodnutím. Že něco ještě před námi nikdo nezkusil nebo že ostatní nevěří, že to jde? To nás nezastaví.

2. Pro klienty jsme partneři
Dostaneš prostor směřovat klienty ke smysluplným a konstruktivním řešením, pomáhat jim dělat dobrá rozhodnutí. Pro naše klienty nechceme být jen právními poradci, ale skutečnými partnery.

3. Záleží nám, na čem se podílíme
Budeš dělat advokacii bez etických kompromisů. Máme své zásady, kterých se držíme. A hrajeme podle pravidel.

4. Věříme, že k práci patří i odpočinek
Nikdo po tobě nebude chtít, ať věnuješ práci 12 hodin denně. Podporujeme nejen udržitelné stavitelství a smysluplný byznys, ale i udržitelný a smysluplný balanc mezi pracovním a osobním životem.

5. Rozvíjíme talenty
Dostaneš příležitost stát se expertem, který stojí za svojí prací. Můžeš vystupovat na konferencích a webinářích, přicházet s inovativními nápady a rozvíjet příležitosti nebo vést projektový tým. Záleží nám na Tvém talentu a pomůžeme Ti ho rozvíjet.

6. Jsme vidět
Budeš mít příležitost říct o své práci světu. Děláme na velkých věcech a nebojíme se říct svůj názor, a tak jsme často vidět v médiích.

7. Práce nám dává smysl Tvá práce bude mít pozitivní společenský dopad. Jsme první českou B Corporation. Poskytování služeb našim klientům rámujeme do širších pozitivních změn a podporujeme veřejně prospěšné aktivity celé expertní skupiny Frank Bold.

A jak to vypadá v praxi?
Podívej se na náš nový informacemi nabitý e-book Bold Future s aktuálními trendy z oblasti zelených financí, obnovitelné energetiky a modrozelené infrastruktury, který mohou samosprávy a developeři využít při plánování stavebních projektů a rozvoj měst.

I ty s námi můžeš tvořit Bold Future!

 

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Chceš u nás pracovat?

Podívej se, koho právě teď hledáme do týmu.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492