Otevřená pracovní pozice

Stavební právo, development, životní prostředí: advokát, koncipient

S klienty realizujeme ambiciózní a inovativní projekty. Chceš i ty spolupracovat v týmu lidí, kteří právem mění svět? Máme pro tebe příležitost – pojď se podílet na udržitelném rozvoji českého území, buď Frank Bold.
Proč se rozhodnout pro Frank Bold Advokáty?

Ekonomicky a environmentálně udržitelný růst území, kvalitní spolupráce měst a investorů, rozvoj a ochrana českých měst a obcí – to jsou klíčová témata, kterým se v týmu expertně věnujeme a máme za sebou výsledky.

 • Poskytujeme komplexní právní poradenství u zajímavých developerských projektů – od změn územního plánu přes různé druhy povolovacích řízení až po související dopady do smluvních vztahů. 
 • Přinášíme příklady dobré praxe, jak spolupráce může fungovat ve prospěch města i jeho obyvatel. Nedávno jsme například pro obec Krnov řešili, jakým způsobem prodat obecní pozemky a bytové domy. Pomohli jsme turisticky vytíženému městu Mikulov zavést podmínky pro novou výstavbu či ochránit podhůří Beskyd i šumavskou přírodu.
 • Propojujeme samosprávy, investory a firmy na pravidelných setkání skrze platformu Chytré město a investor, kdy za sebou máme již 10 akcí a téměř 1000 účastníků za necelé 2 roky.
 • Podíleli jsme se na přípravě nového stavebního zákona a proškolili jsme už více než tisíc odborníků!
 • Od roku 2020 každoročně bodujeme ve firemním žebříčku Právnická firma roku jako velmi doporučovaná kancelář pro developerské a nemovitostní projekty a pro životní prostředí. 

Toho všeho můžeš být součástí, pojď do toho s námi.

Jsi to ty, koho hledáme do týmu?
 • Chceš mít expertní advokátní kariéru, která dává hlubší smysl a má pozitivní společenský přesah.

 • Už  ses ve své koncipientské či advokátní praxi se správním a stavebním právem alespoň okrajově setkal/a. Pokud ne, dobrá orientace ve veřejném právu a motivace ti pomůže se vše potřebné rychle naučit. Dobře využít můžeš také předchozí zkušenosti z real estate nebo velkých nemovitostních transakcí.
 • Rád/a aktivně jednáš s klienty i protistranou, umíš přesvědčit. V případech dokážeš navrhnout úspěšnou strategii i sepsat silnou argumentaci pro soudy. /Pokud jsi senior koncipient, jsi na dobré cestě tyto dovednosti rychle ovládnout.
 • Je pro tebe důležitý dopad tvé práce, chceš věci zlepšovat, máš drive a schopnost vytrvat, i když věci nejdou zrovna hladce.

→ Podívej se do zákulisí naší práce. Přečti si příběhy našich advokátů na našem blogu.

Najdeš u nás dále …
 • Zázemí kanceláře v centru Brna, Prahy nebo Ostravy.
 • Silný etický kodex, jedinečnou expertízu, zajímavé právní případy a pozitivní společenský dopad.

 • Tým, který táhne za jeden provaz a jde mu o výsledky. Očekáváme plné nasazení každého v týmu, přesčasy ale u nás nejsou standardem. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova.

 • Pokud jsi advokát/ advokátka – základní měsíční odměnu 70.000-100.000 Kč formou trvalé spolupráce (očekávaná spolupráce 40 hodin týdně), podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie (pojištění, poplatek ČAK, …), 5 týdnů placeného volna.

 • Pokud jsi seniorní koncipient/ koncipientka – nástupní mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 35.000 – 41.000 Kč, podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování, Cafeterii, 5 týdnů dovolené.

Je to příležitost pro tebe? Dej nám o sobě vědět! Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti do týdne zpět.

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to příležitost pro tebe?

Abychom tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 773 748 284