Otevřená pracovní pozice

Koncipient(ka) / advokát(ka) se zapojením do koordinace týmu

Chceš s námi psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články? Přinášet klientům konstruktivní a užitečná řešení? Vedle dalšího růstu tvé právní expertízy a etických právních služeb uvítáš i příležitost zapojit se do koordinace zakázek a kapacit v týmu, přípravy nabídek pro klienty nebo klíčových procesů v kanceláři? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

Hledáš nové impulzy? Je čas posunout se dál v tvé kariéře? Chceš být součástí týmu, který dělá advokacii s vizí?

→  Jestli se najdeš v následujících řádcích a máš za sebou alespoň 2 roky právní praxe, dej nám o sobě vědět! Rádi tě poznáme a probereme společně víc.

 

Je to práce pro tebe?

 • Zajímá tě kombinace stavebního práva, oblast developmentu a územního plánování s přesahem do veřejného i soukromého práva. Alespoň okrajově ses s těmito oblastmi už setkal/a, máš chuť jít do nich naplno a růst.
 • Chceš s týmem spolupracovat na zajímavých případech, třeba nastavovat spolupráci mezi investory a obcemi, pomáhat developerům férově realizovat ambiciózní projekty, nebo třeba kvalitně nastavit plány pro rozvoj území.
 • Láká tě vyzkoušet si koordinaci týmových kapacit a zakázek, zapojení do přípravy nabídek pro klienty nebo do klíčových procesů v kanceláři.
 • Baví tě práce s lidmi, umíš se domluvit. Dokážeš dobře předat zadání nebo nastavit spolupráci. Držíš termíny a dotahuješ věci do konce. Umíš si poradit a na každý problém aktivně hledáš řešení.

Najdeš u nás dále …

 • Místo v naší kanceláři v centru Prahy.
 • Plný úvazek, v případě advokáta/advokátky preferujeme formu trvalé spolupráce.
 • Silný etický kodex, zajímavé právní případy a práci s pozitivním společenským přesahem.
 • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, 5 týdnů dovolené, odměnu za skvělý výkon i dog-friendly office.
 • Týmově a růstově nastavené pracovní prostředí, skvělé a zkušené kolegy/ně, příležitost zapojit se do velkých projektů.
 • V případě, že jsi advokát(ka) – základní měsíční odměnu 70.000 – 90.000 Kč na trvalou spolupráci (40 hodin týdně), podíl na úspěchu kanceláře, kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie..

 • Pokud jsi senior koncipient(ka) – nástupní měsíční mzdu 40.000 – 45.000 Kč a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování a benefitní systém Cafeterie.

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Dej nám o sobě vědět!

Abychom tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492