Otevřená pracovní pozice

Junior advokát(ka), manažer(ka) advokátního týmu

Chceš získat už na startu tvé advokátní kariéry možnost pozitivně ovlivňovat chod kanceláře? Vedle růstu právní expertízy rád/a posouváš věci ke zdárnému cíli, komunikuješ s kolegy i klienty a baví tě hledat efektivnější cesty při práci? Ve Frank Bold Advokáti se můžeš realizovat! Staň se parťákem vedoucí advokátce jednoho z našich týmů.

Je to místo právě pro tebe?

  • Kromě práva a advokátní praxe tě baví koordinace a organizace. Chceš se s vedoucí advokátkou podílet na vedení advokátního týmu. Budeš koordinovat kapacity týmu, udržovat přehled o zakázkách, podílet se na klíčových procesech v kanceláři či na přípravách nabídek pro klienty a hlídání souladu s etickým kodexem.
  • Láká tě věci posouvat a zlepšovat. Vedle day-to-day managementu týmu budeš mít příležitost vidět chod kanceláře do hloubky, z více úhlů a budeš mít možnost měnit zaběhlé věci k lepšímu!
  • Máš rád/a dynamické dny a baví tě práce s lidmi. Rád/a komunikuješ s klienty i protistranou, vyhovuje ti týmová spolupráce.
  • Chceš pracovat na zajímavých případech, třeba nastavovat spolupráci mezi investory a obcemi, pomáhat developerům férově realizovat ambiciózní projekty, nebo třeba kvalitně nastavit plány pro rozvoj území.
  • Chceš expertně růst, učit se od zkušených advokátů/advokátek a zároveň pomáhat růst ostatním.
  • Zajímá tě kombinace stavebního práva, oblast developmentu a územního plánování s přesahem do veřejného i soukromého práva.

 

→  Budeš mít prostor do všeho proniknout. Počítáme s potřebou nejdříve pochopit fungování týmu, než si agendu sám/sama přebereš. Každý náš advokátní tým má vlastního manažera/manažerku, všechny podněty tak budeš mít vždy s kým probrat!

                Přečti si rozhovor s Táňou, jednou z našich manažerek.

Najdeš u nás dále …

  • Místo v naší kanceláři v centru Prahy.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, 5 týdnů placeného volna, odměnu za skvělý výkon i dog-friendly office.
  • Týmově a růstově nastavené pracovní prostředí, skvělé a zkušené kolegy/ně, příležitost zapojit se do velkých projektů.
  • Základní měsíční odměnu 70.000 – 80.000 Kč na trvalou spolupráci (40 hodin týdně), podíl na úspěchu kanceláře, kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie (pojištění, poplatek ČAK, …).

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to příležitost pro tebe?

Abychom tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 773 748 284