Otevřená pracovní pozice

Advokát/ka: soukromé a veřejné právo, energetika

Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je obnovitelná energie, i když v nich nutně nemáš praxi? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr. 

Tato práce je právě pro tebe, když …

  • Baví tě právo a chceš pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci. 
  • Chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.
  • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. Když se do něčeho pustíš, jen tak to nevzdáš.
  • Chceš na sobě pracovat a expertně růst, ochotně se pouštíš i do neprobádaných vod.

Jak u nás využiješ své talenty?

Staneš se součástí advokátního týmu, který se zabývá zejména občanským a obchodním právem a novou energetikou (obnovitelné zdroje energie). Děláme hodně civilních sporů, věnujeme se veřejným zakázkám, účastníme se taky řízení před správními úřady i soudy. Využiješ tedy u nás zkušenosti z kterékoli z těchto oblastí.
Pokud ses zatím nesetkal/a přímo s energetickým právem, nevadí – v týmu budeš mít kolegy, kteří se této problematice už dlouho věnují, a pokud máš chuť jít do toho, určitě se ve všem rychle zorientuješ.

Podívej se, jaký má energetika potenciál v developerských projektech nebo jak může vypadat právní pomoc obci s komunitní energetikou.

Najdeš u nás taky …

  • Full-time práci v našich kancelářích v Praze, Brně nebo Ostravě.
  • Skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kteří rozumí své práci – jsme velmi doporučovaná kancelář pro energetiku v žebříčku Právnická firma roku 2021.
  • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, i když zrovna není pandemie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office. 
  • Základní měsíční odměnu 60.000 – 85.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to příležitost pro tebe?

Abychom tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492