Otevřená pracovní pozice

Advokát/ka se specializací na obchodní právo

Chceš pomáhat podnikatelům nebo samosprávám dělat správná rozhodnutí? Baví Tě smlouvy, korporátní právo nebo řešení obchodních sporů? Lákají Tě nová témata, i ta dosud neprobádaná, jako třeba klimatické dluhopisy (green bondy)? Pojď s námi poskytovat skvělé služby našim klientům v nejvyšším etickém standardu. Staň se součástí Frank Bold Advokáti.

Proč advokacie ve Frank Bold?

Advokacie je náročné povolání. Termíny, klienti, vyjednávání, soudy. Věci běží v rychlém tempu. Některé případy jsou komplikované právně, jiné lidsky. Přitom všem je potřeba rozšiřovat si pořád právní expertízu a udržet výbornou kvalitu práce, dobrý styl a etiku. Člověk ale na oplátku expertně a lidsky roste nebývalým tempem.

Hledáme právě Tebe, když….

  • Máš za sebou advokátní zkoušky a cenné zkušenosti, o které se budeš moct opřít.
  • Právo Tě baví a pořád rosteš ve své expertíze. Hravě si poradíš se soukromým právem, máš adekvátní zkušenosti s obchodními smlouvami či právem korporátním. Lákají Tě M&A nebo řešení obchodních sporů.
  • Umíš o případech strategicky přemýšlet a nastavit cestu k úspěchu.
  • Rád/a jednáš a komunikuješ s klienty, chceš jim dodávat tu nejlepší službu.
  • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. K tomu ti pomáhá tvůj drive, schopnost vytrvat a napřít síly, kam je třeba.

Co u nás ještě najdeš:

  • Full-time spolupráci v Praze, Brně nebo Ostravě, s cestováním po Česku za kolegy i klienty.
  • Skvělý tým tvořený lidmi, kteří mají zkušenosti a kterým opravdu záleží na kvalitě, výsledcích a dopadu jejich práce. Neformální pracovní prostředí a prostor k růstu.
  • Základní měsíční odměnu 50 000 – 75 000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.
  • Odměny za skvělý výkon, flexibilní dobu každodenní spolupráce, možnost pracovat částečně i z domova (i když zrovna není pandemie), 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to příležitost pro tebe?

Přidej se k nám do týmu a buď Frank Bold! Abychom Tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti zpět.

Nevidíš svou pozici?

Pravidelně posíláme přehled volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492