Otevřená pracovní pozice

Advokát/ka, senior koncipient/ka: development, stavební právo

Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům kvalitními a užitečnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je development, real estate, udržitelné stavitelství, územní plánování? Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr. 

Tato práce je právě pro tebe, když …

 • Láká tě kombinace stavebního práva a smluvního práva, zajímá tě oblast developmentu a spolupráce s investory i obcemi.
 • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. K tomu ti pomáhá tvůj drive, schopnost vytrvat a napřít síly, kam je třeba.
 • Chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.
 • Baví tě vyjednávat s klienty i protistranou, hájit případy u soudu, prezentovat. Umíš přesvědčit. Poradíš si, i když věci nejdou hladce.
 • Najdeš v každém případu to podstatné, navrhneš účinnou strategii a pak s chutí sestavíš doporučení pro klienta nebo neprůstřelnou argumentaci pro soud, práce s informacemi je pro tebe hračkou.

Jak u nás využiješ své talenty?

Budeš jednat s developery, obcemi nebo městskými částmi nad plánovacími smlouvami. Hledat a vyjednávat konstruktivní řešení. Realizovat zajímavé developerské projekty – od převodu pozemků, přes změnu územního plánu pro plánovaný projekt, po kvalitní plánovací smlouvu s obcí a další potřebné smlouvy. Obcím a městským částem pomůžeš nastavit plány a vztahy s investory, které zajistí udržitelný rozvoj jejich území. Zapojíš se do přípravy návrhů změn legislativy, budeš vést jednání, vystupovat na seminářích a webinářích nebo bránit práva klientů před správními orgány a soudy.

Pokud ses zatím setkal/a se stavebním zákonem nebo územním plánováním jen okrajově, určitě využiješ i své zkušenosti z oblasti developmentu, real estate nebo velkých nemovitostních transakcí.  

Najdeš u nás taky …

 • Místo v naší kanceláři v Praze nebo Ostravě.
 • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem. 
 • Týmově a růstově nastavené pracovní prostředí, skvělé a zkušené kolegy, příležitost se potkat se zajímavými projekty.
 • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, i když zrovna není pandemie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
 • Pokud jsi advokát/ka – základní měsíční odměnu 60.000 – 85.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.
 • Pokud jsi koncipient/ka – nástupní měsíční mzdu 37.000 – 41.000 Kč a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování a benefitní systém Cafeterie

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Dej nám o sobě vědět!

Abychom tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.budfrankbold.cz
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492