Otevřená pracovní pozice

Advokát, advokátka: stavební právo a právo životního prostředí

 

Zajímá tě  stavební právo, udržitelný development a územní plánování? Máš s těmito oblastmi už zkušenosti a chceš se jim věnovat naplno? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr!

Je to práce pro tebe?
  • Lákají tě ambiciózní cíle a chceš se věnovat práci, která ti dává smysl a má pozitivní dopad.
  • Chceš se věnovat právu životního prostředí, oblasti stavebního práva a územního plánování s přesahy do veřejného i soukromého práva, spolupracovat s investory i obcemi. Už máš s těmito oblastmi alespoň základní zkušenosti, můžeš na nich stavět a společně s námi profesně růst.
  • Baví tě komunikace a vyjednávání. Umíš přesvědčivě argumentovat, prezentovat, hájit případy u soudu, vyjednávat s protistranou. Umíš najít konstruktivní řešení a jsi pro klienty partnerem.
  • Chceš být součástí týmu. Spolupracovat s kolegy na případech, postupně supervidovat juniornější kolegy, mentorovat je a dávat zpětnou vazbu.
  • Můžeš se u nás občas setkat s anglicky mluvícími klienty – ideálně tak ovládáš angličtinu na dostatečné úrovni, aby ses s nimi domluvil/a. Kdyby to ale měla být jediná překážka naší spolupráce, nějak to vymyslíme

 

Jak u nás využiješ svůj talent?

Budeš jednat s developery, obcemi nebo městskými částmi nad plánovacími smlouvami a hledat potřebná řešení. Dostaneš se ke komplexnímu právnímu poradenství u zajímavých developerských projektů – od změn územního plánu, přes různé druhy povolovacích řízení, až po související dopady do smluvních vztahů. Obcím a městským částem budeš pomáhat nastavovat plány a vztahy s investory, které zajistí udržitelný rozvoj jejich území. Budeš bránit práva klientů před správními orgány a soudy.

Můžeš se také zapojit do přípravy návrhů změn legislativy, vystoupení na webináři, konferenci nebo v médiích!

 

Podívej se do zákulisí naší práce. Přečti si příběhy našich advokátů na našem blogu.

 

Najdeš u nás taky …
  • Místo na naší pobočce v Praze nebo Brně.
  • Práci v kanceláři se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, odměny za skvělý výkon, 5 týdnů placeného volna nebo třeba dog-friendly office.
  • Základní měsíční odměnu 70.000 – 100.000 Kč na trvalou spolupráci (očekávaná spolupráce 40 hodin týdně), podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie (pojištění, poplatek ČAK, …).
  • Týmově a růstově nastavené pracovní prostředí, skvělé a zkušené kolegy/ně, příležitost se potkat s velkými a zajímavými projekty.

 

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to příležitost pro tebe?

Abychom tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis.