Otevřená pracovní pozice

Advokát/ka, senior koncipient/ka: stavební právo, development

Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům kvalitními a užitečnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je udržitelné stavitelství, územní plánování, nový stavební zákon a změny, které přinese? Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr. 


Tato práce je právě pro tebe, když …

  • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. K tomu ti pomáhá tvůj drive, schopnost vytrvat a napřít síly, kam je třeba.
  • Chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.
  • Baví tě jednat s klienty i protistranou, hájit případy u soudu, prezentovat, vyjednávat, přesvědčit.
  • Najdeš v každém případu to podstatné, navrhneš účinnou strategii a pak s chutí sestavíš doporučení pro klienta nebo neprůstřelnou argumentaci pro soud, práce s informacemi je pro tebe hračkou.

Jak u nás využiješ své talenty?

Můžeš pomáhat developerům realizovat jejich projekty férově, odpovědně a s respektem k danému území. Obcím pak dobře nastavit spolupráci s investory nebo lépe připravovat kvalitní územní plány. Můžeš přispět k podpoře modro-zelené infrastruktury nebo k zavedení dobré praxe v souvislosti s novým stavebním zákonem, na jehož přípravě jsme se podíleli, setkáš se také s otázkami ochrany životního prostředí. Zapojíš se do komplexní právní podpory obcí, do přípravy návrhů změn legislativy nebo budeš pomáhat jednotlivcům bránit jejich práva před správními orgány a soudy. 

Pokud ses s agendou veřejného práva zatím setkal/a jen okrajově, nevadí. Jestli tě i tato oblast láká a jsi připravený/á se učit a rychle se v ní zorientovat, určitě se nám ozvi.

Najdeš u nás taky …

  • Místo v naší kanceláři v Praze nebo Ostravě.
  • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem.
  • Týmově a růstově nastavené pracovní prostředí, skvělé a zkušené kolegy, příležitost se potkat se zajímavými projekty.
  • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, i když zrovna není pandemie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
  • Pokud jsi advokát/ka – základní měsíční odměnu 60.000 – 90.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.
  • Pokud jsi koncipient/ka – nástupní měsíční mzdu 28.000 – 40.000 Kč a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování a benefitní systém Cafeterie.

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to ta správná příležitost pro tebe?

Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti zpět.

Nevidíš svou pozici?

Pravidelně posíláme přehled volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492