Otevřená pracovní pozice

Měň svět z Ostravy: hledáme advokáty a senior koncipienty do týmu

 

Pracuj na kauzách, které změní Ostravsko a Moravskoslezský region. Pojď s námi poskytovat skvělé služby našim klientům v nejvyšším etickém standardu. Pracuj na velkých věcech – ať už jde o akvizice v řádu miliard, případy, o kterých budeš mluvit v televizi, nebo přípravu změn zákonů, které budou mít systémový dopad. Přidej se do ostravského týmu Frank Bold Advokáti!

Jak to vypadá v praxi?

 • Projektu POHO 2030 společnosti Moravskoslezské Investice a Development, a.s., jehož cílem je rozvoj Pohornické krajiny Karvinska, jsme poskytovali odbornou podporu k tématu komunitní energetiky a dále spolupracujeme. 
 • Moravskoslezskému inovačnímu centru jsme pomáhali vyřešit problematiku financování z veřejných zdrojů, aby měli prostředky na svou činnost a mohli vytvářet podhoubí pro vznik start-upů v regionu.
 • Architektům v MAPPA Ostrava poskytujeme právní podporu v realizaci projektů, které přispívají k rozvoji veřejných prostranství v Ostravě.
 • Pracujeme na novém stavebním zákoně, spolupracujeme s univerzitami.

K čemu u nás můžeš využít svůj talent?

 • V našem týmu můžeš klientům pomáhat dělat dobrá rozhodnutí. Developerům realizovat jejich projekty férově a s respektem k území. Obcím dobře nastavit spolupráci s investory, nebo lépe připravovat kvalitní územní plány.
 • Můžeš přispět k podpoře modro-zelené infrastruktury nebo obnovitelných zdrojů energie a pomáhat klientům zkvalitňovat realizaci veřejných zakázek.
 • V Moravskoslezském kraji se můžeš zapojit do řešení témat souvisejících s životním prostředím v regionu, jako je zlepšování kvality ovzduší, rekultivace brownfieldů nebo přechod na bezuhelnou energetiku.
 • Bude to z velké části o veřejném právu, rozhodně se vedle toho potkáš ale i se smluvní agendou a dalším významným přesahem do občanského a korporátního práva.

Zapadneš k nám? Jsi náš člověk, jestli …

 • rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. K tomu ti pomáhá tvůj drive, schopnost vytrvat a napřít síly, kam je třeba. Když se do něčeho pustíš, jen tak to nevzdáš,
 • baví tě právo a chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.

Tvůj nový tým a kolegové v ostravské kanceláři

Naše týmy jsou rozložené napříč pobočkami, budeš tak mít týmové kolegy v Brně i v Ostravě. Jsme zvyklí spolupracovat online a videocally nás držely v kontaktu dávno před covidem. Už teď se ale těšíme, až za sebou budeme moct zase jezdit a setkávat se v práci i po práci.

V ostravské kanceláři se na tebe offline těší kolegové Hanka a Martin. Hanka je právnička se specializací na veřejné právo, aktuálně ji nejvíc baví budovat nové příležitosti a rozvíjet vztahy s klienty. Martin je náš senior advokát, který se specializuje na rodinné a obchodní právo, a kromě advokacie se s radostí věnuje učení na brněnské právnické fakultě.

Na hodně případech z Moravskoslezského kraje pracují nyní kolegové z Brna a Prahy a my bychom rádi rozšířili tým o kolegu nebo kolegyni přímo v místě dění!

Najdeš u nás taky …

 • Full time práci v historickém centru Ostravy, s cestováním za klienty a kolegy.
 • Skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kterým záleží na výsledcích a dopadu jejich práce, neformální pracovní prostředí a prostor k růstu.
 • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, i když zrovna není pandemie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
 • Pokud jsi advokát/ka – základní měsíční odměnu 50.000 – 70.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.
 • Pokud jsi koncipient/ka – nástupní měsíční mzdu 29.000 – 33.000 a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování a benefitní systém Cafeterie.
 • Ve veřejném právu máme dlouholeté know-how, takže pokud ses s ním zatím setkal/a jen okrajově, budeš mít v týmu kolegy, kteří ti pomůžou se vše rychle naučit.

Jak se u nás pracuje?

Jakých hodnot se držíme?

Je to příležitost pro tebe?

Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti zpět.

Nevidíš svou pozici?

Pravidelně posíláme přehled volných pozic, takže se o nových příležitostech dozvíš mezi prvními.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.

Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Údolní 33, 60200 Brno
IČ: 28359640
www.fbadvokati.cz

Kanceláře

Brno – Praha – Ostrava – Krakov – Brusel

Náš tým

Kontakt

zamestnani@fbadvokati.cz

+420 734 574 492